Difference between revisions of "User:Lilmisslyn"
From Unofficial Fantasica Wiki
Lilmisslyn (Talk | contribs) |
Lilmisslyn (Talk | contribs) |
||
| Line 244: | Line 244: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:kizzy_card.jpg|link=kizzy|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:kizzy_card.jpg|link=kizzy|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| − | | [[Image: | + | | [[Image:Hiems_card.jpg|link=Hiems|150px]] || PRICE || NOTES |
| [[Image:Lepre_6_card.jpg|link=Lepre_6|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:Lepre_6_card.jpg|link=Lepre_6|150px]] || PRICE || NOTES | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Viera_card.jpg|link=viera|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:Viera_card.jpg|link=viera|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| − | | [[Image: | + | | [[Image:Lamenta_card.jpg|link=Lamenta|150px]] || PRICE || NOTES |
| [[Image:mwarim_card.jpg|link=mwarim|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:mwarim_card.jpg|link=mwarim|150px]] || PRICE || NOTES | ||
|- | |- | ||
| Line 283: | Line 283: | ||
| [[Image:parte_card.jpg|link=parte|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:parte_card.jpg|link=parte|150px]] || PRICE || NOTES | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Image: | + | | [[Image:sephael_card.jpg|link=sephael|150px]] || PRICE || NOTES |
| [[Image:puppe_card.jpg|link=puppe|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:puppe_card.jpg|link=puppe|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| [[Image:planchet_card.jpg|link=planchet|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:planchet_card.jpg|link=planchet|150px]] || PRICE || NOTES | ||
Revision as of 02:35, 23 May 2018
| IGN: lilmisslyn09 |
ID: 63391856 |
|---|
Category:Sales]]
E = Event
R = Reward
TU = Total Unit
| Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |