Difference between revisions of "User:Lilmisslyn"
From Unofficial Fantasica Wiki
Lilmisslyn (Talk | contribs) |
Lilmisslyn (Talk | contribs) |
||
| Line 328: | Line 328: | ||
| [[Image:adela_card.jpg|link=adela|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:adela_card.jpg|link=adela|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| [[Image:hemona_card.jpg|link=hemona|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:hemona_card.jpg|link=hemona|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:Esphabat_card.jpg|link=Esphabat|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:Beyne_card.jpg|link=Beyne|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:Cass_card.jpg|link=Cass|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:isabel_card.jpg|link=isabel|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:samigina_card.jpg|link=samigina|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:iridia_card.jpg|link=iridia|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:petunia_card.jpg|link=petunia|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:makihime_card.jpg|link=makihime|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:sharur_card.jpg|link=sharur|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:ciocolata_card.jpg|link=ciocolata|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:roxette_card.jpg|link=roxette|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:lianne_card.jpg|link=lianne|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:adisa_card.jpg|link=adisa|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:mariah_card.jpg|link=mariah|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:nerys_card.jpg|link=nerys|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:larah_card.jpg|link=larah|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:six_card.jpg|link=six|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
|- | |- | ||
Revision as of 02:56, 23 May 2018
| IGN: lilmisslyn09 |
ID: 63391856 |
|---|
Category:Sales]]
E = Event
R = Reward
TU = Total Unit
| Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |