Difference between revisions of "User:Lilmisslyn"
From Unofficial Fantasica Wiki
Lilmisslyn (Talk | contribs) |
Lilmisslyn (Talk | contribs) |
||
| Line 94: | Line 94: | ||
| [[Image:giuly_card.jpg|link=giuly|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:giuly_card.jpg|link=giuly|150px]] || PRICE || NOTES | ||
|- | |- | ||
| + | | [[Image:sereia_card.jpg|link=sereia|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:bete_card.jpg|link=bete|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:Carbuncle_5_card.jpg|link=Carbuncle_5|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:amor_card.jpg|link=amor|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:phoebe_card.jpg|link=phoebe|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:andoria_card.jpg|link=andoria|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:chiyo_card.jpg|link=chiyo|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:odelia_card.jpg|link=odelia|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:ercilla_card.jpg|link=ercilla|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:stacy_card.jpg|link=stacy|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:esthero_card.jpg|link=esthero|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:lyn_card.jpg|link=lyn|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:kreuz_card.jpg|link=kreuz|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:klavier_card.jpg|link=klavier|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:spiel_card.jpg|link=spiel|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:fallu_card.jpg|link=fallu|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:franziska_card.jpg|link=franziska|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:Helmut_(Halloween)_card.jpg|link=Helmut_(Halloween)|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |||
|} | |} | ||
| Line 102: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
! Card !! Price [[Image:Potion_icon.png|30px]]or[[Image:Time_elixir_icon.png|30px]] !! Comment !! Card !! Price [[Image:Potion_icon.png|30px]]or[[Image:Time_elixir_icon.png|30px]] !! Comment !! Card !! Price [[Image:Potion_icon.png|30px]]or[[Image:Time_elixir_icon.png|30px]] !! Comment | ! Card !! Price [[Image:Potion_icon.png|30px]]or[[Image:Time_elixir_icon.png|30px]] !! Comment !! Card !! Price [[Image:Potion_icon.png|30px]]or[[Image:Time_elixir_icon.png|30px]] !! Comment !! Card !! Price [[Image:Potion_icon.png|30px]]or[[Image:Time_elixir_icon.png|30px]] !! Comment | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
|- | |- | ||
| [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
Revision as of 06:03, 17 May 2018
| IGN: lilmisslyn09 |
ID: 63391856 |
|---|
Category:Sales]]
E = Event
R = Reward
TU = Total Unit
| Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |