Difference between revisions of "User:Lilmisslyn"
From Unofficial Fantasica Wiki
Lilmisslyn (Talk | contribs) |
Lilmisslyn (Talk | contribs) |
||
| Line 121: | Line 121: | ||
| [[Image:gerry_card.jpg|link=gerry|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:gerry_card.jpg|link=gerry|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| [[Image:maie_card.jpg|link=maie|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:maie_card.jpg|link=maie|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:agarica_card.jpg|link=agarica|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:halberd_card.jpg|link=halberd|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:meera_card.jpg|link=meera|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:khalima_card.jpg|link=khalima|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:hester_card.jpg|link=hester|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:zande_card.jpg|link=zande|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:ritsu_card.jpg|link=ritsu|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:lazare_card.jpg|link=lazare|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:gohld_card.jpg|link=gohld|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Image:aon_card.jpg|link=aon|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:farah_card.jpg|link=farah|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| + | | [[Image:lorelei_card.jpg|link=lorelei|150px]] || PRICE || NOTES | ||
|- | |- | ||
| [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
Revision as of 06:15, 17 May 2018
| IGN: lilmisslyn09 |
ID: 63391856 |
|---|
Category:Sales]]
E = Event
R = Reward
TU = Total Unit
| Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |